Odwiedziny
Dzisiaj: 104, Od początku: 1594, W tej chwili: 1,

SZKOŁA PODSTAWOWAZdjęcia i materiały na tej witrynie są objęte prawem autorskim.

Kopiowanie i wykorzystanie zdjęć bez zgody szkoły jest zabronione


Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

       Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"),

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Mykanowie pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w ZSP , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Administratorem danych osobowych jest zespół Szkolno-Przedszkolny w Mykanowie ul. Słoneczna 114  e-mail: zspmykanow@gmail.com

2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni

Sebastian Łabowski adres e-mail: inspektor@bezpieczne-dane.eu                                           

3. Dane będą przetwarzane w celu wypełniania zadań ustawowych lub statutowych Administratora danych osobowych, na podstawie przepisów obowiązującego prawa, bądź w innych przypadkach na podstawie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu określonym przy pozyskiwaniu przez Administratora danych osobowych przedmiotowej zgody.

4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt 3, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego.

5. W związku z przetwarzaniem danych osobowych w celach, o których mowa w punkcie 3 odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa.

6. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny jeżeli przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.

7. Podanie danych osobowych ma charakter obowiązkowy, jeżeli podstawę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa.

8. Podane dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

 9. Osobie, której dane osobowe dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa.

10. Osobie, której dane osobowe dotyczą przysługuje również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu sprzeciwu lub wycofania zgody.

11. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Życzenia wakacyjne

Wspaniałych słonecznych i bezpiecznych wakacji,

Niech ten letni czas będzie pełen wrażeń, przygód i dobrego humoru.

  

Wszyscy uczniowie klas I-VIII  otrzymują bezpłatne podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe do obowiązkowych zajęć edukacyjnych.

 


 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018
w szkole podstawowej

 

 


Wycieczka Dominika do Warszawy

 

19 czerwca 2018r. - Wycieczka do Warszawy zorganizowana przez Panią poseł Halinę Rozpondek dla zwycięzców Powiatowego Konkursu Kaligraficznego "I Ty możesz zostać Mistrzem Pióra" (IX edycja) "Niepodległa". W programie wycieczki: zwiedzanie Sejmu RP, spacer po Starówce, zwiedzanie Zamku Królewskiego. Gratulujemy zwycięzcy - Dominikowi, uczniowi klasy II . 


Wycieczka do Chęcin

W ramach projektu "Zaprogramuj przyszłość" w dniu 15 czerwca 2018 r. uczniowie klas młodszych uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach. 

 

 


Sukcesy Matyldy Hadryś

 

Gratulacje!


Szkolny Konkurs Talentów

 

W dniu 30 maja  w hali sportowej odbył się I SZKOLNY KONKURS TALENTÓW.

Konkurs został zorganizowany przez pedagoga i psychologa szkolnego.

Wzięło w nim udział 14 zawodników:(więcej)

 

 


Regulamin nagrody Wójta Gminy Mykanów dla wyróżniających się uczniów


 

 


Podsumowanie Konkursu Gier Planszowych

 


Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon

 


 


 


Nasze kolejne sukcesy...

Gratulujemy!


 

Egzamin na kartę rowerową

 

str: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna »
 
szkoła podstawowa  mykanów  szkoła  przedszkole  gimnazjum